Plastimark Power Compound

Dlaczego drewno?
Jeśli tworzywo sztuczne obejmuje niezwykle szeroki zakres jakości i funkcjonalności, co czyni go idealnym materiałem dla wielu produktów, które nas otaczają, połączenie tworzywa sztucznego z drewnem dodatkowo nadaje mu urok naturalności i innowacyjności. Wszystko to przy zachowaniu typowych atutów serii Plastimark®: estetyki, odporności, trwałości i wytrzymałości, zapewniając naturalne i etycznie odpowiedzialne zakupy. Zastosowane włókno drzewne pochodzi wyłącznie z odpadów drzewnych z lasów certyfikowanych przez FSC®.

Plastimark® Wood może:

  • poszerzyć doświadczenie zakupowe
  • sprawić, że poczujesz ciepło i zapach drewna
  • zaoferować ekologiczne rozwiązanie

Nadaje się do kontaktu z żywnością zgodnie z Rozporządzeniem Komisji (UE) nr 10/2011. Nie ulega żadnym zmianom w kontakcie z cieczami
Nie wykazuje reakcji na takie czynniki chemiczne jak etanol, kwas octowy i kwas solny.

Zachowuje niezmienione właściwości mechaniczne w niskich temperaturach. Reaguje na tę samą klasę gaśniczą co tradycyjny polipropylen.Można myć neutralnym detergentem, nawet w wysokich temperaturach.

Czas działać!

Wybierz Euro Evolutioni wyposaż swój sklep w produkty najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszych niezawodnych skrzynek drewnopodobnych, mebli biurowych, palet, wózków i koszyków. Daj swojemu biznesowi przewagę, jakiej potrzebuje! Kliknij tutaj, aby zapoznać się z naszą ofertą i skontaktować się z naszym zespołem. Nie czekaj – Euro Evolution jest Twoim kluczem do sukcesu handlowego!